Wysyłka

DATA OSTATNIEJ AKTUALIZACJI: 25 KWIETNIA 2019

Dziękujemy za odwiedziny i zakupy na www.anktacticals.com. Poniżej znajdują się zasady i warunki stanowiące nasz Regulamin Dostawy.

Przetwarzanie Przesyłek Krajowych i Międzynarodowych

Wszystkie zamówienia są przetwarzane w ciągu 1-3 dni roboczych, jeśli nie zaznaczono inaczej przy dokonywaniu płatności. Konkretne daty dla poszczególnych produktów są dostępne po przejściu do kasy. Zamówienia nie będą wysyłane ani dostarczane w weekendy oraz święta.

Niekiedy wysoka liczba zamówień może spowodować kilkudniowe wydłużenie czasu przygotowania wysyłki. Uprzejmie prosimy o cierpliwość oraz kilka dodatkowych dni na tranzyt. Jeśli wysyłka Twojego zamówienia będzie znacznie opóźniona, skontaktujemy się z Tobą drogą mailową lub telefonicznie.

Koszt Wysyłki i Szacowany Czas Dostawy

Oferujemy DARMOWĄ DOSTAWĘ wszystkich zamówień NA CAŁY ŚWIAT.

Sposób Dostawy

Standard

Kraj Przeznaczenia

WIELKA BRYTANIA
POLSKA

Przewidywany czas dostawy

3-7 dni roboczych
1-3 dni robocze

Koszt wysyłki

DARMOWA
DARMOWA

Istnieje szansa na sporadyczne opóźnienia w dostawie z różnych powodów, związanych oraz niezwiązanych z naszymi usługami. W takich sytuacjach zostaniesz poinformowany tak szybko, jak to możliwe.

Potwierdzenie Wysyłki i Śledzenie Zamówienia

Po wysłaniu Twojego zamówienia otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem zawierającego numer(y) przesyłki. Numer przesyłki zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin.

Opłaty Celne i Podatki

„ANK Tacticals” nie ponosi odpowiedzialności za opłaty celne oraz podatki nałożone na Twoją paczkę. Klient jest zobowiązany uiścić wszystkie opłaty narzucone w trakcie wysyłki lub po niej (taryfy, podatki itp.).

Roszczenia Odszkodowawcze

„ANK Tacticals” nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie paczki ani uszkodzenia produktu powstałe w trakcie transportu. Jeśli otrzymałeś uszkodzoną paczkę, skontaktuj się z przewoźnikiem w celu złożenia reklamacji.

Prosimy upewnić się, że posiadasz wszystkie elementy paczki oraz uszkodzone towary, zanim złożysz reklamację.

Zapraszamy również do sprawdzenia naszych warunków zwrotu tutaj.

Close Menu
×

Koszyk